Асфальт-Мастер Асфальтирование в Киеве. Строительство дорог
АСФАЛЬТ-МАСТЕР
тел.: 0(97) 290-09-55
Асфальтирование Киев строительство дорог

Главная
Объекты
Фотографии
Техника
Прайс-лист
Статьи
Потребности
Контакты
Другие услуги
Автокран по Киеву и Киевской области
Автокраны
Земляные работы Киев и Киевская области
Земляные работы
Песок, щебень Киев. Услуги Самосвалов по Киеву и Киевской области
Самосвалы
Услуги земснаряда по Киеву и Киевской области
Земснаряд
 

Новини дорожньої техніки 2010 року

Гусеничний екскаватор Bobcat E80 уже на ринку

Гусеничний екскаватор Bobcat E80 уже на ринку

Компанія «Bobcat» представила нову модель гусеничного екскаватора E80 масою 8,5 т і потужністю двигуна 54,2 кінських сил.

Новий екскаватор забезпечує максимально комфортні умови роботи для оператора: істотно збільшена кабіна, схема регулювання системи кондиціонування повітря та обігріву аналогічна тій, яка застосовується на автомобілях, крісло машиніста перетворено в систему, здатну підлаштовуватися під будь-які антропометричні особливості людини. Тепер не потрібно щоденно змащувати консистентним мастилом шарніри механізму копання (стріли, рукоятки і ковша), адже інтервали їх роботи збільшилися до 250 мотогодин. Також з'явилася можливість швидко змінювати навісні знаряддя за рахунок вбудованої системи їх фіксації на стрілі.

Глибина копання нової моделі Bobcat Е80 досягає 5,05 м. Досить раціонально розробники передбачили систему автоматичного переходу дизеля на режим холостого ходу, якщо він працює без навантаження: задається лише необхідна потужність, а електронна система регулювання сама обирає оптимальну кількість обертів. Про екологічно чисте середовище автори екскаватора теж подбали, звівши шумове забруднення двигуном до мінімуму.


Нова лінійка автогрейдерів Caterpillar K Series

Нова лінійка автогрейдерів Caterpillar K Series

На зміну машин H Series виробництва компанії «Caterpillar» прийшли нові чотири автогрейдера серії K (120K, 12K, 140K і 160K), укомплектовані 7,2-літровими двигунами Cat C7 Acert потужністю 108 кВт, 126 кВт, 141 кВт та 152 кВт відповідно. Маса машин коливається від 12 до 15,1 т, а ширина відвалу в моделей 120K, 12K, 140K становить 3,7 м, а в 160K – 4,3 м.

Завдяки технології Acert двигун нових автогрейдерів може забезпечувати зростання обертового моменту на 10% залежно від застосування.

Зважаючи на робочу швидкість машин, потужність їх двигунів змінюється автоматично завдяки системі VHP. Окрім цього, на першій і другій передачі, коли тягове зусилля обмежене, зменшуються витрати палива та пробуксовка коліс. На вищих передачах швидкість починає істотно збільшуватися: на третій – на 7,5 кВт, а від четвертої до восьмої двигун працює з повною віддачею, що дозволяє зберегти максимальне тягове зусилля та покращити продуктивність.


Компактний траншеєкопач для міських робіт

Компактний траншеєкопач для міських робіт

На міжнародній виставці Hillhead, яка відбулася наприкінці червня 2010 року у Великобританії, був представлений новий траншеєкопач Tesmec TRS300. Незважаючи на свої компактні розміри (усього 1,8 м в ширину і 2,85 у висоту), він може прокладати траншею глибиною 0,65 м та шириною до 0,15 м як на обмежених територіях, так і в умовах міста.

Нова машина масою 9,5 т обладнана дистанційним керуванням, при цьому робочий орган виставляється по ширині заздалегідь. Для зменшення пилу наявний водяний резервуар. Автоматичне вирівнювання гусеничної ходової частини дозволяє зберігати рівновагу при перепаді опорних рівнів між гусеницями до 200 мм.

Завдяки охолодженню ріжучих частин водою, що подається під тиском, Tesmec TRS300 може працювати навіть за несприятливих умов, тобто на складних ґрунтах. Спеціальні щітки з обох сторін дозволяють швидко очищати брівку. Крім того, можна встановити автоматичну систему укладання, прийомний бункер для бетонної суміші зі змішувальним насосом, а також зменшений копач із пристроєм зворотної засипки, максимальна глибина копання якого становить 0,4 м.


Komatsu побудував завод у Росії

2 червня в російському місті Ярославль розпочав працювати завод із виробництва будівельної техніки ТОВ «Комацу Менуфекчурінг Рус» дочірнього підприємства Komatsu. На ньому вироблятимуться гідравлічні екскаватори PC200, 220, 300 і 400, які будуть виконувати широкий спектр робіт. Спочатку з конвеєра зійдуть моделі PC400, згодом додадуться інші. У майбутньому планується разом із вилковими навантажувачами випускати великогабаритну та  гірничодобувну техніку, а також машини для прокладання газопроводів.

«Група ГАЗ» представила нову гаму автомобілів «Урал»

«Група ГАЗ» представила нову гаму автомобілів «Урал»На 11-й Міжнародній спеціалізованій виставці «Будівельна техніка і технології-2010», що відбулася на початку літа в Москві, «Група ГАЗ» представила новий ряд  безкапотних автомобілів «Урал».

Уперше перед широкою громадськістю постав принципово новий великовантажний повнопривідний автомобіль Урал-6370, який обладнаний силовим агрегатом ЯМЗ-650 за ліцензією Renault Trucks.

Також серед новинок були повнопривідний двохосьовий автомобіль Урал-32552-3011-59, бортова машина Урал-4320-3971-58 та дорожній самоскид Урал-63685-03. У продовж року їх планується запустити в серійне виробництво.


Статья редактировалась 06.05.2012г.
Повну версію статті читайте в №4, 2010 журналу «Дорожня галузь України».

>
0(97) 290-09-55
Асфальтирование, строительство дорог в Киеве и Киевской области